Doprava

Nakupte v našem internetovém obchodě AROMA-DIFUZERY.net a využijte dopravy zdarma na veškerý sertiment. Doba doručení se obvykle pohybuje mezi 2 a 5 pracovními dny od obdržení platby. Tato doba je obvyklá, ne však závazná. Zboží Vám bude doručeno na Vámi zvolenou adresu. Kurýr Vás bude předem telefonicky kontaktovat. V případě, že se rozhodnete zboží nepřevzít vůbec, prosíme Vás, abyste nás o tom předem informovali.

Platby

V nabídce máme pouze platbu bankovním převodem. Po dokončení objednávky zboží Vám zašleme do e-mailu instrukce k platbě. Zboží Vám bude odesláno po připsání částky na náš bankovní účet. Převod může v některých případech trvat až 2 pracovní dny.

Reklamace

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným použitím, nesprávným používáním výrobku a nesprávným skladováním.