6 důvodů, proč si pořídit aroma difuzér

 Originální dekorace - Ultrasonické aroma difuzéry se vyrábějí v mnoha moderních designech a jsou tak skvělým doplňkem každé domácnosti. Studená pára vycházející z difuzéru navíc vypadá velice efektně, zaručujeme, že zaujme každou návštěvu.

Zvlhčovač vzduchu - Technologie destičky, kmitající na dně difuzéru ultrazvukovou rychlostí, rozbíjí molekuly vody na mikročástice lehčí než vzduch. Tyto mikročástice pak stoupají vzhůru v podobě jemné, studené páry, která zvlhčuje vzduch v místnosti.

Blahodárné účinky na zdraví - Kromě vody pro zvlhčení vzduchu přidejte do difuzéru také několik málo kapek esenciálního oleje. Tyto oleje nejen že voní nádhernými, přírodně čistými vůněmi, ale mají také celou řadu skvělých účinků na naše zdraví.

Odpuzuje hmyz - Kromě vlivu na naše zdraví a náladu, mají esenciální oleje vliv i na další obyvatele našich domácností. Vůně hřebíčku, cedrového dřeva nebo třeba citronové trávy spolehlivě odežene komáry, moly, ovocné mušky a další podobné "vetřelce". 

Jsou bezpečné - Kdo by nemiloval tu voňavou, tajemnou atmosféru, která vstoupí do bytu když zapálíme svíčku nebo aroma lampu. Pokud ale máte malé děti nebo zvídavé domácí mazlíčky, nejspíš jste byli nuceni jejich používání omezit. Skvělou a zcela bezpečnou alternativou jsou ultrazvukové aroma difuzéry. Už žádný otevřený oheň, žádný rozlitý vosk. Jen studená pára a při případném převržení trocha vylité vody pokojové teploty. Napájení je přes síť na bezpečných 24V, při zalití elektroniky vodou se tedy také nic nestane. A když se voda odpaří, přístroj se sám vypne.

Ušetříte - Pokud Vám záleží na tom, co dýcháte, možná už teď kupujete 100% přírodní svíčky ze sojového nebo palmového oleje. V přepočtu na hodiny hoření Vás ale vychází dráž než jeden difuzér a několik esenciálních olejů. Esenciální oleje také zaberou méně místa a můžete je snáze měnit, když máte náladu na jinou vůni. Jak ještě šetří moderní aroma difuzéry Vaši peněženku? Přírodní esenciální oleje mají prokázané účinky na zdraví a při jejich správném používání můžete přestat kupovat léky na rýmu, spaní, bolest i alergii. A to za vyzkoušení určitě stojí!